Інтернет магазин "Пасічник"
 

Продаж еко меду домашньої пасіки, ціни та акції

цвітіння акації

Мед з акації

Має легкий ніжний жовтий колір.  На смак самий ніжний та виточений позбавлений гіркоти. Акацієвий мед кристалізується завжди дуже повільно. Має антисептичну дію. Чудово підходить як замінник цукру при цукровому діабеті.
Цвіт липи

Липовий мед

Популярний мед один із самих збалансованих за смаком має маленьку гірчинку збагачений багатьма корисними елементами. Чудово справляється як проти застудний засіб.
Цвітіння гречки

Гречаний мед

Легко ідентифікувати гречаний мед з першого погляду - він темніший від решти сортів та має самий насичений смак з гіркотою. Не містить жирів але присутній білок та містить найбільший вміст заліза також цинк, мідь, фосфор, кальцій, кобальт, фтор, йод, калій, марганець.
соняшники

Соняшниковий мед

Насичений жовтий колір іноді з зеленуватим відтінком та приємний запах, а смак солодко-терпкуватий без гірчинки. Має антиоксидантні, протизапальні, заспокійливі й антибактеріальні властивості. Кристалізація проходить швидко можлива зверху кристалічна пінка глюкози.
Різнотрав'я

Мед з різнотрав'я

Має глибокий янтарний колір. Багатий на мікроелементи та мінерали, має відносну збільшену складову глюкози, приторну солодкість та різноманітні фруктові нотки,
приємний і насичений запах. Тривалий час не кристалізується, діє як імунний засіб та має протимікробні і антибактеріальні властивості.
рослина Ріпак

Ріпаковий мед

Швидко кристалізується, має блідо-білий колір та збалансований смак. Завдяки своїм властивостям допомагає при серцево-судинних захворюваннях та шлунково-кишкового тракту.

Ціна на мед

0,5 л. - 50 грн.;    1 л. - 100 грн.;    2 л. - 200грн.; 
3 л. - 285 грн.;     ЗНИЖКА  5 % 
КОНТАКТИ

Phone:  +38(067) 590 75 32
Email:   pasichnuk.sale@gmail.com
Adres:   Житомирська обл., Андрушівський район, с. Гальчин
Надіслати лист
Copyright © 2015 all rights reserved. Powered by koszzkc@gmail.com